fbpx

Sunergose
Inspiratsioonilaegas

MÄRTS 2020
Armas lugeja!

Selle kuu Inspiratsioonilaekas on teemadeks läbipõlemine, muutuva maailmaga toimetulek ning inimeste toetamine keerulistel aegadel. Nii Reet kui Maarika jagavad oma kogemusi ning mõtteid praeguse olukorra kohta kahest erinevast aspektist – Reet läbipõlemise ja vaimse tervise küljest ning Maarika tiimi toetamise ja koostöö küljest.

Head lugemist!

Sunergose tiim

Tulekahju kõrvas: läbipõlemine ja koroonaviirus

Olen detsembrikuust alates mõlgutanud mõtet kirjutada läbipõlemisest, sest olen selle teemaga viimase kahe aasta jooksul kokku puutunud pea igapäevaselt – iseennast läbi põletades ja sellest taastudes, sõbrana ja coachina mitut armsat inimest toetades ning ühte meeskonda aidates, kes antud teema oma tiimis teadlikult lauale võttis. Viimastel kuudel on see nähtus minu maailma vallutanud üha suurema hooga – järjest kuulen klientidelt ja tuttavatelt uutest läbipõlemise juhtumitest ning tundub, et meie üha kiireneva tempoga ühiskonnas on see lumepall laviinina kasvamas. Ja irooniliselt on mul olnud liiga palju tegemist selleks, et võtta aeg maha sellest teemast kirjutamiseks.

Kuidas ma juhina saan oma inimesi tänases muutuvas maailmas toetada ja suunata?

Tänapäevast maailma kirjeldatakse akronüümiga VUCA (volatility, uncertainty, complexity, ambiguity) – pidevalt muutuv, ebakindel, keeruline ja ebamäärane. Eriti täna, kui COVID-19 on kogu maailma inimeste elud pea peale pööranud. Sellistes tingimustes ei ole võimalik, et üks inimene kõike teab ja märkab. Parimate tulemuste saavutamiseks on vajalik koostöö ja isegi hoolimata sellest on vigade risk väga-väga suur.

AITÄH LUGEMAST!

Sunergose tiim

 

 

 

 

 

 

 

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

info@sunergos.ee

Sunergos 2020