fbpx

Sunergose
Inspiratsioonilaegas

Aprill 2020
Armas lugeja!

Ka Sunergose tiim on märtsikuust alates töötanud peamiselt videosilla kaudu. Kuna kogemust on nüüdseks üksjagu kogunenud, pani Enn kirja mõned nipid, mida online-kohtumiste pidamisel meeles võiks hoida. 

Lisaks saime valmis ühe suure projekti – treeningvideod tagasiside andmise ja vastuvõtmise oskuste arendamiseks.

Head lugemist!

Sunergose tiim

Kuidas muuta online-kohtumised tulemuslikeks ja nauditavateks

Videokohtumised nõuavad pingutust. Isegi kui oled karastunud online-kohtumiste pidaja ja Skype on olnud sinu tööpäevade lahutamatu osa, siis ei suuda erinevad videokõnede lahendused olla sama tulemuslikud, kui näost näkku kohtumised.

Jagan sinuga nippe, kuidas online-kohtumised ja koosolekud muuta tulemuslikemateks ja nauditavamateks.

Treeningvideod tagasiside andmise ja vastuvõtmise oskuste arendamiseks

Oleme Sunergose tiimina toetanud juhte ja meeskondi arendava tagasiside andmise oskuste arendamisel coachingu käigus, koolituse vormis ja pikaajalisemate juhtide arenguprogrammide raames. Paneme oma töös suurt rõhku praktilisele treeningule, mis aitab osalejatel toetava tagasiside andmist ja ka vastuvõtmist reaalselt proovida ja harjutada. Suhtlemisoskuste arendamine on intensiivne protsess ja nüansse, mida jälgida ja meelde jätta on palju. Seetõttu oleme saanud juhtidelt tagasisidet, et lisaks teadmistele ja praktikale oleks suureks abiks, kui oleks võimalik reaalset tagasisidevestlust vaadata „nagu kärbes seinal“, et seda analüüsida ja sellest õppida.

AITÄH LUGEMAST!

Sunergose tiim

 

 

 

 

 

 

 

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

info@sunergos.ee

Sunergos 2020