fbpx

Sunergose
Inspiratsioonilaegas

NOVEMBER 2019
Armas lugeja!

Meil on hea meel Sinuga jagada Sunergose Inspiratsoonilaeka esimest väljaannet!
Kord kuus saadame Sulle oma mõtteid, arvamusi ning vahel ka tööriistu või videoid, mis meie arvates võiks inspireerida ning toetada Sind igapäevastes tegevustes.

Head lugemist!​

Sunergose tiim

Kuidas oma tiimiga aasta kokku võtta?

Ja käes ta ongi! Üks kalendriaasta saab peagi läbi ja firmad ning organisatsioonid loevad tibusid – millised eesmärgid said saavutatud ja millised sihid jäid kättesaamatuks.

Pakun Sulle välja ühe uutmoodi võimaluse, kuidas oma meeskonnaga aastat kokku võtta. Aasta kokku võtmise juures on Sulle abiks fotode või joonistustega kaardid.

GLS 2019 - mis meeldis Sunergose tiimile kõige rohkem?

15.-16. novembril toimus Tallinnas Kultuurikatlas järjekordne Global Leadership Summit juhtimiskonverents. Sunergose tiimi esindasid konverentsil Enn, Haide, Maarika ja Eliisa. Kahel päeval kuulati erinevaid juhtimisteemailisi ettekandeid, arutleti nii enda kui ka meeskondade ja organisatsioonide arendamise üle. Mis jäi aga Sunergose tiimile konverentsilt eriliselt meelde?

NOVEMBRIKUU RAAMATUSOOVITUS:

Simon Sinek - Lõputu mäng (The Infinite Game)

Minu selle kuu autosõitude ja jalutuskäikude üheks huvitavaks kaaslaseks on olnud Simon Sinek koos oma raamatuga Lõputu Mäng (The Infinite Game). Sinek on „lõputu mängu“ ideed esitlenud mitmetel menukatel konverentsidel ja tema esinemised on leitavad Youtube’ist, sh. tema hiljutine etteastumine Nordic Business Forumil Rootsis (link). Seetõttu ei hakka ma ümber jutustama tema mõtteid, sest ta esitleb neid ise oluliselt võimsamalt. Jagan pigem seda, kuidas need ideed aitasid mul üht hiljutist kogemust lahti mõtestada. Kui Sineki mõtted ka sind paeluvad, siis soovitan leida oma elust 7 tundi, et lugeda või kuulata tema raamatut – see sisaldab peotäit pealtnäha lihtsaid, aga sügavaid mõtteid. Sinek tutvustab neid läbi paljude emotsionaalselt kaasahaaravate näidete, mis aitavad sõna otseses mõttes tunnetada lõputu mängu mängimise võlu või selle mitte mängimise valu.

AITÄH LUGEMAST!

Detsembrikuu Inspiratsioonilaekas  kirjutame:

  • Eneseanalüüsist
  • Mida Sa tahad saavutada aastal 2020?  
Kohtumiseni!
Sunergose tiim

 

 

 

 

 

 

 

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

info@sunergos.ee

Sunergos 2019